Dnia 29 sierpnia 2017 r został wyemitowany materiał promujący zdrowy i bezpieczny styl życia wśród osób starszych w ogólnopolskiej telewizji, w programie Pytanie na śniadanie TVP2

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia felietonu przygotowanego przez reporterkę TVP2 Aleksandra Marciniak "Bezpieczny i Aktywny Senior".
W programie zobaczymy uczestników projektu Śpisz Pisz? Obudź się II Edycja realizowanego przez Fundację im. Zbyszka Cyganiewicza. Przedstawione zostaną działania fundacji podnoszące aktywność i poczucie bezpieczeństwa osób starszych, mieszkańców miasta Pisz i Ruciane-Nida na Mazurach.

Dziękujemy za współpracę w dniu nagrania wszystkim uczestnikom, specjalistom, władzom miasta Pisz i Ruciane-Nida oraz reporterce Aleksandrze Marciniak, operatorom TVP2, a koordynatorowi projektu Katarzynie Kulas za organizację całego przedsięwzięcia.

LINK DO FELIETONU PONIŻEJ:

http://pytanienasniadanie.tvp.pl


Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Aktywność Społeczna Osób Starszych na lata 2014- 2020.

Please publish modules in offcanvas position.