SPOTKANIA INTEGRACYJNE.

Nasi seniorzy są bardzo zaangażowani na zajęciach ruchowych oraz eduakcyjnych. Jednak wielką radośc sprawia im integracja połączona z tańcem i poczęstunkiem.

Wspólne spotkania, śpiewanie i biesiadowanie przełamały nieśmiałość. Spędzając czas w większym gronie, seniorzy mogli wymienić się swoimi doświadczeniami i tym jak sobie radzą z codziennymi problemami. 

Zabawa okazała się wielkim szczęściem dla wszystkich. Jak powiedziała jedna z uczestniczek z wielkim uśmiechem na twarzy "...jestem tak szcześliwa, że mogę w tym projekcie uczestniczyć, to drugie życie dla mnie. A taniec?...tańczę w kolorowej sukience z wielką radością, traktując każdy moment jakby to miał być mój ostatni taniec...."

Wzruszające słowa. Motywujące i potwierdzające,że nasze działania mają sens. Przed nami jeszcze dwie integracje. Nie możemy się doczekać!

W spotkaniach integracyjnych uczestniczyły również osoby niepełnosprawne. Była to okazja do integracji osób częściowo wyłączonych ze społeczeństwa. Objęte zostały dodatkową opieką wolontariuszy.

 

Projekt „Śpisz Pisz? Obudź się” realizowany w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025. Edycja 2021

Please publish modules in offcanvas position.