Nordic Walking

Korzystając z pięknej piątkowej pogody, seniorzy z projektu ASOS maszerowali dziś z kijami po lesie.

Nordic walking utrzymuje całe ciało w ruchu: machamy ramionami i przebieramy nogami. Technika nordic walking jest trudna, ale do opanowania – już wiele szczegółów technicznych powoli wchodzi seniorom w krew :)

Gratulujemy uczestnikom i życzymy miłego weekendu!

 

 


Zajęcia gimnastyczne

Seniorzy ruszyli pełną parą – spacerują, ćwiczą i z prawdziwym samozaparciem pracują nad formą. Zakwasy czy DOMSy – ból mięśni niestraszny uczestnikom ASOSu, bo wszyscy pocą się i męczą w szlachetnym celu: żeby mieć lepszy humor i lepsze zdrowie :)

Bierzmy przykład z seniorów i ruszmy się z kanapy!
Zajęcia ruchowe odbywają się przy ul. Leśnej 1 na sali gimnastycznej i w pobliskim lesie. Treningi gimnastyki i samoobrony oraz przygotowanie do nordic walking prowadzą Mateusz Żukowski i Piotr Nowak. Zapraszamy uczestników do regularnego trenowania!

 

 


Pierwsze zajęcia gimnastyczne na sali

Dzień dobry, gimnastyko! W ramach projektu rządowego ASOS 2016 uczestnicy biorą udział w zajęciach sportowych z trenerem Piotrem :) Mimo tzw. zakwasów uczestnicy z niecierpliwością czekają na kolejny trening.

 

 


Pierwsze spotkanie informacyjne z seniorami

Fundacja im. Zbyszka Cyganiewicza ruszyła właśnie z programem ŚPISZ PISZ? OBUDŹ SIĘ. Seniorzy przybyli w komplecie, uśmiechnięci i pełni energii! Zapraszamy od przyszłego tygodnia na zajęcia 

 

 

 

Informacja o pierwszym spotkaniu

Już w najbliższą środę (3 sierpnia 2016) o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie informacyjno-organizacyjne akcji ŚPISZ PISZ? OBUDŹ SIĘ przy ul. Leśnej 1 w Piszu.
Serdecznie zapraszamy uczestników projektu

 

 

Please publish modules in offcanvas position.